přehled všech vystoupení

dětský program

kouzelník a bublinky
kouzelník a zlobivé míčky

To jsou dvě veselá a pestrá představení pro děti v délce cca 45 minut plná legračních interaktivních kouzel, vtipu, akrobatiky a bublinové show nebo komické žonglérské show.

program trvá 45 minut

kouzelnická komedie

To je rodinná show pro děti od 3 do 99 let v délce 105 minut včetně krátké přestávky. Kouzelnická komedie je mix toho nejlepšího z našich kouzelnických, komických, akrobatických, žonglérských a bublinových vystoupení. Představení z nehož diváci odcházejí okouzlení, rozesmátí, udivení, nadšení a plní zážitků.

program trvá 105 minut

program na přání

Obraťte se na nás s přáním na sestavení specifického představení plného pestré zábavy. Ať už je to mikulášská nadílka, den dětí nebo narozeniny, sestavíme pro vás nezapomenutelný program pro každou příležitost.

bublinová show

bublinová show

20 minutová show, kterou divaci hodnoti jako uzasne, nezne, relaxacni, efektni, zajimave, povznasejici, uklidnujici, kazdy po svem. Kazdopadne se muzete tesit na bublinova kostka, kolotoc, vosi hnizdo, vlacek, vybuch, trampolina, kourove bubliny, duha, housenka, jeden nebo vice lidi v bubline najednou a dalsi triky ktere s bublinami delame.

program trvá 20 minut

bublinová dílna
focení v bublině

může následovat po vystoupení

program trvá dle domluvy

bublinový den

Prožijte se svými dětmi totální bublinovou zábavu se vším všudy! Na třech různých stanovištích probíhá bublinový workshop, bublinová show, tvoření super obřích bublin, soutěže, focení v bublině, balonková a kouzelnická show. V bublinovém workshopu je k dispozici velké množství bublinových tvořítek pro dělání bublin různými způsoby. Všichni si mohou vyzkoušet, jaké to je udělat si třeba bublinu, do které by se vešel dospělý člověk. Robert Navaro je profesionální “bublinář” a má pro všechny připravené bublinkové vystoupení, které nadchne diváky různými bublinkovými kouzly a kreacemi. O tom, co všechno se dá s mýdlovými bublinami tvořit, se přesvědčíte zblízka a na vlastní oči. Uvidíte bublinovou kostičku, hvězdu, kolotoč, výbuch bublinové sopky, poskakující bublinu, housenku, vosí hnízdo, kouzelnou bublinu, bublinovou duhu, několik lidí v bublině najednou a mnoho dalšího. Během bublinové show není prostor k tomu abychom každého zavřeli do bubliny, proto je zde bublinové focení. Tady už se dostane opravdu na každého, kdo si to bude přát, navíc ještě dostane kvalitní fotografii na památku svého pobytu v obří bublině.

kouzelnická komedie comedy magic

comedy magic

Rozsah kouzelnických a iluzionistických vystoupení Roberta je od ruční manipulace přes všeobecnou magii až po velké iluze. Zrovna tak jako mizí v Robertově dlani mince mezi prsty, nebo se objevují různé malé předměty nepochopitelným způsobem v jeho rukou, nevysvětlitelně prostupují jinými předměty nebo různými částmi těla, nebo se vznášejí fascinujícím způsobem jen tak ve vzduchu malé předměty, tak je také možné sestavit program z velkých iluzí kdy nemizí, neprostupují a nelevitují malé předměty, ale lidská těla, motocykly a jiné objemné předměty.

Comedy magic, je vystoupení z části interaktivní, kdy nám na jevišti asistuje jeden nebo více diváků. Něco se “nepovede”, jindy se kouzla dějí jakoby mimochodem a stává se, že z původního scénáře vznikne naprostá improvizace.

program trvá jako samostatné číslo, součást představení v kombinaci s jinými vystoupeními, nebo třeba oživením moderátorských vstupů v případě, že moderujeme vaši akci

mikromagie

Program se odehrává doslova před očima hostů, kouzla s kartami, mincemi, bankovkami, propiskami zapůjčenými od samotných diváků. Rovněž mikromagie je většinou laděna humorně, pokud se ovšem nebude někdo cítit dotčen, že mu zmizely kalhotky, nebo shořela bankovka.

program trvá jako samostatné číslo

program na přání

Obraťte se na nás s přáním na sestavení specifického představení plného pestré zábavy, barev a hudby. Ať už je to mikulášská nadílka, den dětí nebo narozeniny, sestavíme pro vás nezapomenutelný program pro každou příležitost.

žonglování a akrobacie

žonglování

Žonglování tak jak ho neznáte. Skvělá show obsahuje prvky žonglování na té nejvyšší technické úrovni, ale především spoustu humoru a netradičního žonglování. Vtipné, interaktivní, velice originální a přitom technicky brilantní vystoupení.

program trvá dle domluvy cca 7–20 minut