velká zábava pro malé diváky

dětský program
  • dětské publikum se do našich programů aktivně a s velkou radostí zapojuje
  • komické scény se střídají s legračními kouzly, efektními triky, žonglérskými kousky a mýdlovými bublinami
  • představení pro školy a školky či soukromé oslavy, pro obecní slavnosti, den dětí nebo třeba pro karneval a mikulášskou nadílku

„Věděla jsem, že to bude originální, ale vystoupení překonalo mé představy! Jak jste zapojil děti, jak jste s nimi mluvil bylo parádní.“

Jitka P. Občanské sdružení Hrubšice

„Děti i dospělí se výborně bavili. Syn o bublinách, "spoďárách" a hůlce mluví celý den.“

Květa T. ZŠ Beroun

„To šou neuježitelný vješi! Kouželnyku mužeš pani ušiteuku uděvat na šlepisi?“

děti ze školky a neřekneme odkud

reakce skutečných diváků

radost ratolestem

Vyberte z několika představení, které pro vaše nejmenší připravuje Robert Navaro s nasazením celého srdce. Žádné dítko neochudíme o zábavné žonglování, obrovské mýdlové bubliny a spoustu legrace s nešikovným kouzlením. V našem repertoáru si vybere mateřská škola, pořadatel dětských akcí i soukromá společnost.

video

program

kouzelník a bublinky
kouzelník a zlobivé míčky

To jsou dvě veselá a pestrá představení pro děti v délce cca 45 minut plná legračních interaktivních kouzel, vtipu, akrobatiky a bublinové show nebo komické žonglérské show.

program trvá 45 minut

kouzelnická komedie

To je rodinná show pro děti od 3 do 99 let v délce 105 minut včetně krátké přestávky. Kouzelnická komedie je mix toho nejlepšího z našich kouzelnických, komických, akrobatických, žonglérských a bublinových vystoupení. Představení z nehož diváci odcházejí okouzlení, rozesmátí, udivení, nadšení a plní zážitků.

program trvá 105 minut

program na přání

Obraťte se na nás s přáním na sestavení specifického představení plného pestré zábavy. Ať už je to mikulášská nadílka, den dětí nebo narozeniny, sestavíme pro vás nezapomenutelný program pro každou příležitost.