bubliny bublají až k prasknutí

bublinová show
  • představení pro všechny věkové i váhové kategorie
  • poletovat budou bubliny velikosti tenisových míčků i menších vzducholodí, některé se promění v malá umělecká díla
  • užijte si krásu mýdlových bublin z bezprostřední blízkosti, nebo se nechte do bubliny na okamžik uzavřít

„Mockrát děkuji za nádherný zážitek.“

Jana K. Příbram

„Moc děkujeme za krásné a originální představení. Byly jsme nadšené.“

Ředitelka MŠ Újezd nad Lesy

„Dle slov pedagogů i reakcí dětí bylo Vaše vystoupení tím nejlepším, které jsme viděli. Těšíme se někdy příště.“

Ředitel ZŠ Litol

reakce skutečných diváků

mraky bublin

Poetické představení s mýdlovými bublinami si získalo každého kdo ho viděl. Nechte se unášet na vlnách uklidňující hudby a sledujte jak se přímo před vašima očima z obyčejných bublin stávají malá umělecká díla. Po našem okouzlujícím představení už uvidíte bubliny v úplně jiném světle. A kdo ví, možná budete nadšení spěchat pro nový bublifuk.

video

program

bublinová show

20 minutová show, kterou diváci hodnotí jako úžasnou, něžnou, relaxační, efektní, zajímavou, povznášející, uklidňující, každý po svém. Každopádně se můžete těšit na bublinovou kostku, kolotoč, vosí hnízdo, vláček, výbuch, trampolínu, kouřové bubliny, duhu, housenku, jeden nebo více lidí v bublině najednou a další triky které s bublinami děláme.

program trvá 20 minut

bublinová dílna
focení v bublině

Může následovat po vystoupení.

program trvá dle domluvy

bublinový den

Prožijte se svými dětmi totální bublinovou zábavu se vším všudy! Na třech různých stanovištích probíhá bublinový workshop, bublinová show, tvoření super obřích bublin, soutěže, focení v bublině, balonková a kouzelnická show. V bublinovém workshopu je k dispozici velké množství bublinových tvořítek pro dělání bublin různými způsoby. Všichni si mohou vyzkoušet, jaké to je udělat si třeba bublinu, do které by se vešel dospělý člověk. Robert Navaro je profesionální “bublinář” a má pro všechny připravené bublinkové vystoupení, které nadchne diváky různými bublinkovými kouzly a kreacemi. O tom, co všechno se dá s mýdlovými bublinami tvořit, se přesvědčíte zblízka a na vlastní oči. Uvidíte bublinovou kostičku, hvězdu, kolotoč, výbuch bublinové sopky, poskakující bublinu, housenku, vosí hnízdo, kouzelnou bublinu, bublinovou duhu, několik lidí v bublině najednou a mnoho dalšího. Během bublinové show není prostor k tomu abychom každého zavřeli do bubliny, proto je zde bublinové focení. Tady už se dostane opravdu na každého, kdo si to bude přát, navíc ještě dostane kvalitní fotografii na památku svého pobytu v obří bublině.