třaskavě legrační kouzlení

comedy show
  • nehrajeme si na ukrutné mágy, ale svou práci ovládáme bravurně a chceme vás především pobavit a rozesmát
  • máte celoživotní sen nechat se rozpůlit elektrickou pilou? my vám ten sen splníme!
  • s námi máte možnost se z každodenní reality přenést do světa dokonalých iluzí, zázraků a magie se spoustou smíchu a zábavy

„Opravdu jsem se soustředil jen na Vaše ruce a stejně jsem nic neodhalil. Docela mě to naštvalo. Show to ale byla opravdu skvělá.“

Jaroslav S. park Mirakulum

„Naprosto jste změnil naše předsudky vůči kouzelníkům, které jsme měli po předchozích zkušenostech.“

Vlastimil M. předseda AMK Ecce Homo, Šternberk

„Srdečně děkuji za skvělé vystoupení, které se velkou měrou zasloužilo o vysokou kvalitu 10. ročníku Marvin Cupu“

Jaroslav M. prezident festivalu, Nymburk

reakce skutečných diváků

srandy kopec

Naše kouzelnické představení je humorem nacpané přímo k prasknutí. Předvádíme efekty jako je rozřezání saka, propálení košile hořící cigaretou, kouzlo s dámskými kalhotkami, vytažení dlouhatánské tyče z kapsy u kalhot, kouzlo s drinkem na baru, podezřelé levitace a mnoho dalších vtipných magických momentů ve spolupráci s našimi diváky.

video

program

comedy magic

Rozsah kouzelnických a iluzionistických vystoupení Roberta je od ruční manipulace přes všeobecnou magii až po velké iluze,zrovna tak jako mizí v Robertově dlani mince mezi prsty nebo se objevují různé malé předměty nepochopitelným způsobem v jeho rukou,nevysvětlitelně prostupují jinými předměty nebo různými částmi těla,nebo se vznášejí fascinujícím způsobem jen tak ve vzduchu malé předměty,tak je také možné sestavit program z velkých iluzí kdy nemizí,neprostupují a nelevitují malé předměty,ale lidská těla,motocykly a jiné objemné předměty.

Comedy magic, je vystoupení z části interaktivní, kdy nám na jevišti asistuje jeden nebo více diváků. Něco se “nepovede”, jindy se kouzla dějí jakoby mimochodem a stává se, že z původního scénáře vznikne naprostá improvizace.

program trvá jako samostatné jednotlivé číslo, součást představení v kombinaci s jinými vystoupeními, nebo třeba oživením moderátorských vstupů v případě, že moderujeme vaši akci

mikromagie

Program se odehrává doslova před očima hostů, kouzla s kartami, mincemi, bankovkami, propiskami zapůjčenými od samotných diváků. Rovněž mikromagie je většinou laděna humorně, pokud se ovšem nebude někdo cítit dotčen, že mu zmizely kalhotky, nebo shořela bankovka.

program trvá jako samostatné číslo

program na přání

Obraťte se na nás s přáním na sestavení specifického představení plného pestré zábavy, barev a hudby. Ať už je to mikulášská nadílka, den dětí nebo narozeniny, sestavíme pro vás nezapomenutelný program pro každou příležitost.